دربــــاره مــــا

Group 196

نویــــــنون®، اشاره به اصل انتخاب و گزینش کالاها توسط تیم ما دارد. شروع ایده فعالیت بازرگانی و تأمین کالاهای نوآورانه توسط نوینون، به منظور فروش در بازار ایران، به سال ۱۳۹۸ بر‌می‌گردد. شغل ما گزینش کالاهای روز دنیا و ارائه به بازارهای آنلاین و آفلاین در ایران است. در این سال‌ها تمام تلاش تیم نویــــــنون، حفظ کیفیت و مسئولیت‌پذیری در مقابل مشتریان و رعایت اصل تعهد و ضمانت کیفیت بوده است.

نوینون فروشگاه اینترنتی کالاهای خلاقانه، نوآورانه و کاربردیست که دپارتمان‌های کالایی مختلف را در خود گنجانده است. ما برای خلق بهترین تجربه خرید آنلاین، از قالب‌های سنتی خارج شدیم و بر بهبود تمامی مراحل و فرایندها، از جمله انتخاب کالا در بازارهای بین‌‌المللی، بازرگانی، تولید محتوا و ارائه محصول، همکاری با کسب‌و‌کارهای آنلاین-غیرآنلاین، ارسال و در نهایت پشتیبانی و ارائه خدمات، متمرکز شدیم.

سرمایه نویــــــنون، همواره در اولویت قراردادن مشتریان و هم‌افزایی با مجموعه فروش و همکاران در بازار هدف بوده که انرژی حاصل از آن، همواره انگیزه ادامه راه، شفافیت، ارزش آفرینی و اثرگذاری بوده است. ما عمیقاً باور داریم که موفقیت در جلب رضایت مشتریان، جز با هم‌فکری و هم‌افزایی همکاران خوش‌فکر و پر امیدمان مقدور نیست.

برند به معنای تبلیغات پر زرق و برق و سر و صدای رسانه‏ ای نیست، برند یعنی درب ضرر را بروی مشتریان بستن؛ برند، کسب سود حداکثری و پیشروی لحظه ای سرمایه نقدی نیست، برند یعنی کسب اعتماد مشتریان هر لحظه پیشروی کند

(محمد حسین ادیب)

مسئولیت اجتماعی

سهم نوینون در ایفای نقش در راستای مسئولیت اجتماعی، هرچند ناچیز، اما مستمر است و در اولویت‌بندی اساسنامه کاری مجموعه از ابتدا تعریف شده است.

۱٪ از درآمد خالص ما در اختیار نهادهای خیریه مورد اعتمادمان قرار می‌گیرد.

Say charity سِی، استارت‌آپی ایرانی با رویکرد مسئولیت اجتماعی است تا نقطه تلاقی تمام کسانی باشد که برای جهانی دوستانه‌تر تلاش می‌کنند سِی، با استفاده از تکنولوژی، کوتاه‌ترین فاصله بین تمام کودکان جهان و جامعه‌ای آگاه خواهد بود.

Mahak Charityمحک، سـازمانی غیرانتفاعی-غیردولتی با انگیزه والای کمک به همنوع، جهت حمایت از کودکان مبتلا بـه سرطان زیر شانزده سال و خانواده‌های آنـان است.