ژان لوئیس دیوید | ®Jean Louis David

Banner Big Jean Louis David 01برند فرانسوی JEAN LOUIS DAVID® در تولید دستگاه‌های مراقبت مو، متخصصی بی‌نظیر و خوش‌سلیقه است.

در تولید وسایل شخصی مراقبت مو، رعایت نکات فنی به ظاهر ساده، جهت حفظ سلامت و ایمنی، بسیار ظریف و حائز اهمیت است که در این مورد، JLD در طراحی و ساخت و خلاقیت در تولید، استادانه قدرت خود را به نمایش می‌گذارد.

اشتیاق طراحان به رعایت ظرافت‌ها و نگاه دقیق آنها به جزئیات، منجر به تولید محصولاتی می‌شود که به دلیل زیبایی و همچنین عملکرد برتر، بارها توسط کارشناسان توصیه شده و به آنها امتیاز بالایی داده شده است.
®Jean Lois David که محصولات آن از طریق یک شبکه جهانی توزیع می‌شود، برندی است که طراحی و نوآوری را در صنعت مراقبت مو به ارمغان می‌آورد. از طرح اولیه تا محصول نهایی، JLD تجربه کامل زیبایی را با طیف کاملی از محصولات باکیفیت فراهم می‌کند.

Jean Louis David Hair Styler Icon3
Jean Louis David Hair Styler Icon2

 

 

 

 

از ویژگی‌های هیجان‌انگیز محصولات، همراهی آبرسان‌های بسیار باکیفیت فرانسوی بعنوان هدیه است که تا مدت‌ها پس از خرید محصول، لذت یک انتخاب یک محصول اصیل را به همراه داشته و همچنین جهت هدیه‌دادن، آنرا به اولین و بهترین گزینه تبدیل می‌کند.

JLD علاقه زیادی به وسایل و ابزار مراقبت فردی و زیبایی در تمام اشکال آن دارد و در این زمینه بیش از ۶۰ سال تجربه، با تخصص و تعهد دیرینه برای ایجاد طراحی باکیفیت، همراه شده‌است.

Jean Louis David®

1 ویدیوها
Jean Louis David Graphics 23