شیرآلات بهداشتی پارامون® | جلوه اصالت و کیفیت

برندی نوظهور اما با پشتوانه دانش فنی و متعهد در ارائه کیفیت با استاندارد جهانی

وقتی تصمیم می‌گیرید برای مصارف خانگی، شیرآلات خرید کنید با در نظر گرفتن معیارهای مشخصی خرید می‌کنید. زیبایی، قیمت، درخشش و جلای رنگ، تناسب با دکوراسیون، سبک طراحی، کیفیت اهرم‌ها و شلنگ‌های اتصالی یا در نهایت وزن و متریال، از جمله مشخصات اصلی هستند که توسط خریداران غیرمتخصص مورد بررسی و پرسش قرار می‌گیرد.

نویـــنون® بصورت انحصاری در زمینه فروش آنلاین محصولات برند پارامون® فعالیت داشته و کامل‌ترین تنوع محصولات را با بهترین قیمت رقابتی ارائه می‌دهد.

جنس بدنه شیرآلات

آلیاژ استفاده شده در تولید شیرآلات باید تابع استانداردهای ملی تعریف‌شده باشد. در آلیاژ ساخت شیرآلات، از ترکیب برنج و سرب استفاده می‌شود که جهت تضمین سلامت آب مصرفی، میزان سرب استاندارد باید کمتر از ۲.۵٪ باشد.

جنس ادوات داخلی و قطعات

مجموع رعایت نکات استاندارد در تولید و دقت و ظرافت در تولید، تضمین‌کننده دوام محصول و جلوگیری از چکه‌کردن و یا هرز شدن قطعات خواهد بود.

روکش شیرآلات

روکش‌های اصلی در تولید شیرآلات شامل: مس، برنز، برنج یا استیل ضدخش است که در این بین، استیل ضدخش برتریت دارد. اتصالات و مغزی شیرآلات نیز باید بصورت مطلوب پوشش‌دهی شده باشد تا کیفیت و دوام محصول در مقابل فرسایش و خوردگی را افزایش دهد. متریال اصلی در بخش‌های اصلی داخلی شیرآلات شامل: سرامیک، استیل، برنج و پلاستیک است که در این بین قطعاً اولویت با ۳ مورد اول خواهد بود.

طراحی بدنه و ویژگی‌های ظاهری

ابتکار در طراحی و منحصر بفرد بودن، در کنار دوام و رعایت أصول بین‌المللی طراحی شیرآلات نیز از نکات مهم در تولید این محصول است.

تجربه استفاده از محصول

نکات مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد، لکه‌پذیری پایین و لکه‌بری راحت که با کیفیت استفاده شده در آبکاری مرتبط است. مصرف آب کنترل‌شده و بهینه ک هبا به کار بردن پرلاتور استاندارد میسر می‌شود. آسان بودن نصب و ادوات با کیفیت مناسب، بدون مکانیسم پیچیده و یا نیاز به متخصص هم از ویژگی‌های مهم شیرآلات خریداری شده محسوب می‌شود.

ضمانت دوام و کارایی

سخن پایانی و مهم در انتخاب و خریداری شیرآلات، ضمانت شرکتی معتبر و در دسترس بودن شرکت پاسخگو و مسئولیت‌پذیری متخصصین مربوطه است.

شرایط گارانتی

در حفظ و نگهداری شیرآلات خریداری شده به مواردی که مشمول گارانتی نمی‌شود توجه فرمایید:

  • عدمم بهره برداری صحیح و هرگونه آسیب ناشی از نصب نادرست (توسط افراد مجرب و با استفاده از ابزار مناسب نصب شود)
  • بکارگیری مواد نامناسب برای شستشو (مواد اسیدی و جوهر نمک)
  • بروز صدمات ناشی از شرایط نامناسب آب و هوایی غیر معمول
  • آسیب‌های وارده بر اثر ضربه و یا فشار نامتعادل
  • چنانچه رفع اشکالات احتمالی با تعویض قطعات امکان پذیر باشد ما را از تعویض شیر معذور بدارید

توصیه‌ها

  • توصیه می کنیم برای افزایش عمر محصولات و بهره برداری بهینه از شیرآلات موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:
  • پس از نصب، با باز کردن درپوش لوله‌ها و جریان آب، شن و ماسه و سایر زواید احتمالی داخل لوله ها، کامل تخلیه و تمیز گردد
  • برای پیشگیری از آسیب دیدن مغزی‌های سرامیکی در ساختمان هایی که فاقد فیلتر مرکزی هستند از شیرهای پیسوار فیلتر دار پارامون استفاده نمایید.
  • در صورت بروز اشکال کارکرد محصولات با نزدیک ترین نماینده پارامون تماس حاصل فرمایید تا جهت ارائه خدمات پس از فروش راهنمایی لازم انجام پذیرد.